Co oferujemy w

Polsko-Dominikańskiej Izbie Gospodarczej

Polsko-Dominikańska Izba Gospodarcza jest ośrodkiem usługowym dla firm. Stanowi ona platformę wymiany doświadczeń i wiedzy, organizuje imprezy służące budowie relacji biznesowych, doradza i zajmuje stanowisko w sprawach nurtujących zrzeszone firmy  (lobbing).

Izba świadczy usługi na najwyższym poziomie, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Naszym celem jest rzetelna pomoc firmom polskim w wejściu na rynek dominikański oraz firmom dominikańskim w wejściu na rynek polski, a także wspieranie przedsiębiorstw w utrzymaniu stabilnej pozycji i potęgowaniu zysków. Nasze doświadczenie i szeroka sieć kontaktów gwarantują kompetentną obsługę i doskonałe wyniki.
.
 
Izba realizuje swoje usługi m.in. poprzez:
Image

- Potwierdzenie istnienia
  lub nieistnienia firmy
- Consulting
- Obsługa prawna
- Usługi rachunkowe

- Usługi agencje nieruchomości
- Tłumaczenia przysięgłe
- Tłumaczenia nie przysięgłe
- Obsługa konferencji
- Wypożyczalnie samochodów
- Doradztwo inwestycyjne
- Wywiad gospodarczy
- Usługi notarialne
- Wiza biznesowa
- Usługi notarialne
- Wsparcie biznesowo-prawne 
  w Dominikanie
- Pomoc w działaniach
  marketingowych
- Podpis elektroniczny
Image

Interesuje mnie sprzedaż

Image

Interesuje mnie import

Image

Interesuje mnie kupno

Image

Interesuje mnie inwestowanie

Image
Image
Image
Na indywidualne zamówienie organizujemy misje gospodarcze i studyjne w Dominikanie oraz prowadzimy wykłady i prelekcje dotyczące gospodarczej współpracy polsko-dominikańskiej oraz osiągnięć i dobrych praktyk Dominikany w różnych dziedzinach: gospodarki, prawodawstwa, ochrony środowiska, strategii, innowacji oraz odpowiedzialności i kultury prowadzenia biznesu.

Izba udziela informacji o możliwościach współpracy oraz o sytuacji na rynkach obu krajów. Mamy dostęp do wielu baz danych, z których pozyskujemy potrzebne informacje. Nasi członkowie na bieżąco otrzymują zawiadomienia o szkoleniach, seminariach i targach organizowanych w obu krajach. Uczymy też członków Izby, jak negocjować z kontrahentami dominikańskimi i często wspieramy ich w tych negocjacjach.

Istotnym elementem oferowanych usług jest również możliwość kontaktów pomiędzy członkami Izby, wymiany doświadczeń z działalności na Dominikanie, a także wzajemne oferowanie swoich usług czy wyrobów. Ponadto na indywidualne zlecenia poszczególnych firm zajmujemy się:

...ale nie tylko to!

Oprócz propagowania wymiany handlowej między Polską a Dominikaną, PDIG organizuje sądownictwo arbitrażowe, spotkania przedstawicieli władz z przedsiębiorcami, fora, konferencje oraz misje gospodarcze w Dominikanie. Współpracujemy z Konsulatami i Ambasadami Dominikany, jak również kojarzymy kontrahentów (importerów i eksporterów) oraz udzielamy informacji o możliwościach i perspektywach rozwijania biznesu w Dominikanie.
- Badanie wybranego sektora branży
- Pomoc w zakupie i sprzedaży
  nieruchomości mieszkaniowych
  oraz komercyjnych,
- Organizacja wyjazdów firmowych
  i motywacyjnych,
- Poszukiwanie partnerów
  handlowych,
- Komplekoswa obługa
  firm rozpoczynających
  działalność w Dominikanie.
Każda z firm będących członkiem Izby ma zapewnione miejsce na naszej stronie internetowej wraz z linkiem odsyłającym do jej własnej strony WWW; członkowie zwyczajni korzystają ponadto z upustów do 50% na nasze usługi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zarówno mailowo jak i telefonicznie. Zapraszamy też do naszego biura w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 23.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług i pozytywnych doświadczeń!
Image